Motion Charge Go

Motion-13-Nx-signia

[vc_row equal_height=”yes” content_placement=”middle” fullwidth=”yes” bg_type=”image” bg_override=”full” parallax_bg=”true” css=”.vc_custom_1535208120385{margin-top: -70px !important;}”][vc_column][vc_single_image image=”1460″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1535160756704{margin-top: -70px !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”Motion 13 Nx” use_theme_fonts=”yes”][vc_custom_heading text=”Doğal bir ses ve doğrudan akış için esnek uyum” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Hayatın seslerinden zevk alın”][vc_column_text]Bir kahve içerken hoşça vakit geçirmek, arkadaşlarınızla bahçede dolaşırken ya da balkonda kuş seslerini dinlerken Signia’nın Motion™ 13 modeli en doğal ses deneyimini ve üstün ses aktarımını televizyon ve akıllı telefonunuzdan dinlemenizi sağlar.[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”Özel tasarlanmış bir işitme deneyimi” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Motion 13 arzularınızı ve gereksinimlerinizi mükemmel şekilde karşılamak için çeşitli ayar ve taşıma seçenekleri sunar. Bu şekilde İşitme Sağlığı Uzmanınız kişisel işitme çözümünüzü özelleştirebilir.[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”Yüksek düzeyde kullanım rahatlığı”][vc_column_text]Signia kulak arkası veya BTE modeli olan küçük Motion 13 kulağınızın arkasında yumuşak ve rahat bir şekilde oturuyor. Ergonomik şekli kullanım için ekstra konfor sağlar.[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”Her seviyedeki işitme kaybı için.”][vc_column_text]

Siemens Signia Hafif, orta şiddetli, ciddi veya derin işitme kaybı, Pure 13 tüm bu zorlukların üstesinden gelir ve hayatın doğal sesini yeniden duymanızı sağlar.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1352″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1452″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_custom_heading text=”Kendi sesinizin doğal halini duyun”][vc_column_text]Yeni gittiğiniz bir yerin keyfini sevdiklerinizle birlikte çıkarmak, bir müzeyi ziyaret etmek gibi durumlarda yeni işitme cihazlarımız ses dünyasında zevk almanızı sağlar.

Kendi sesinizin doğal sesini tüm çevresindeki seslerle mükemmel bir şekilde birleştirir. Bu yeni hedeflerin ihtişamını keşfederken bile en doğal işitme deneyiminin ve en yüksek işitme performansının keyfini çıkarmanızı sağlar.[/vc_column_text][vc_single_image image=”1453″ img_size=”full”][vc_column_text]

Doğrudan aktarım özelliği ile telefon görüşmelerinin, müzik dinlemenin ve televizyon izlemenin çıkartın

En sevdiğiniz konseri veya televizyonda yeni bir filmi izlerken ses seviyesini istediğiniz gibi ayarlayın – ihtiyacınız olan tek şey bir akıllı telefon.

myControl Uygulaması ile yeni işitme cihazlarımız çeşitli kaynaklardan ve uzaktan kumandadan ses akışı için mükemmel bağlantı sunar.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1535162587450{margin-top: -70px !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”Kontrol kolaylığına bağlanın”][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-phone” title=”Telefon”]Doğrudan Apple akıllı telefonunuzdan (ve Android akıllı telefonunuzdan StreamLine Mic ile) aramaları işitme cihazınıza iletin.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-music” title=”Müzik”]En sevdiğiniz müziklerinizi Apple cihazınızdaki işitme cihazınıza doğrudan aktarın (ve Android cihazınızdan StreamLine Mic ile) olağanüstü bir ses deneyimi yaşayın.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-television” title=”Televizyon”]StreamLine TV ile televizyonunuzdan gelen ses işitme cihazınıza doğrudan iletilir. Akışı başlatabilir ve myControl Uygulamasını kullanarak ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-microchip” title=”Uzaktan kumanda”]myControl Uygulaması işitme cihazı ayarlarınızı uzaktan değiştirmenize ve işitme cihazlarınızı tercihlerinize göre kişiselleştirmenize izin verir.

Akıllı telefonunuz yoksa miniPocket ™ son derece uygun uzaktan kumanda özelliği sunar.[/servicesbox][/vc_column][/vc_row][vc_row equal_height=”yes” content_placement=”middle” css=”.vc_custom_1535162569685{margin-top: -70px !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”Mükemmel bir uyum içinde sesin keyfini çıkarın.”][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-assistive-listening-systems” title=”Kendi sesinizi duymak”]Birçok işitme cihazı kullanıcısı yüksek sesli ve doğal olmayan kendi sesini beğenmez.

Bu sorunu Dünya’da ilk ve tek olarak Signia işitme cihazları çözmektedir: OVP ™ (Own Voice Processing), size en doğal dinleme deneyimi için diğer tüm seslerin optimal işitilmesi ile birlikte doğal bir ses sağlar.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-volume-up” title=”Gürültüde konuşma”]Ses Kalitesi sayesinde, yeni işitme cihazlarımız her yerde gelişmiş gürültü bastırma teknolojileri sayesinde konuşulanları açıkça duymanızı sağlar.Restoran veya konferans gibi çok gürültülü ortamlarda bile karşınızdakini anlamanızı kolaylaştırır.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-commenting-o” title=”Hareket halindeyken konuşma”]3D Classifier en yüksek işitme performansının tadını çıkarmanıza izin vermek için her durumda gelişmiş otomatik kontrol sağlar. Hareket halindeyken bile optimum işitme sağlamak için, işitme cihazı ayarları myControl Uygulamasının hareket verilerini temel alarak otomatik olarak ayarlanır.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-podcast” title=”Kristal berraklığında ses”]Ses Netliği tüm ortamlarda en doğal ve gerçekçi sesi sunar. Bu en gürültülü ortamlarda bile kristal netliğin keyfini çıkarmanızı sağlar.[/servicesbox][vc_column_text]

Not: Özellikler bireysel işitme cihazının konfigürasyonuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İşitme Sağlığı Uzmanınız size yardımcı olmaktan memnun olacaktır.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row equal_height=”yes” content_placement=”top” css=”.vc_custom_1535164148854{margin-top: -70px !important;}”][vc_column][vc_single_image image=”1434″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space][vc_custom_heading text=”İşitme cihazları için aksesuarlar”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

myControl Uygulaması

Tam kontrol elinizin altında.

myControl Uygulaması,yeni Signia işitme cihazlarınızı parmaklarınızın ucunda tam kontrol altına alıyor. Uygulama gelişmiş uzaktan kumanda seçenekleri sunar böylece ayarlarınızı değiştirebilir ve işitme cihazlarınızı tercihlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz.[/vc_column_text][vc_single_image image=”1436″ img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1435″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

myHearing Uygulaması

Yeni işitme cihazınıza mümkün olduğunca çabuk alışın.

Kişisel destek, her yerde: myHearing Uygulaması rahat bir yolculuk ve zahmetsiz bir işitme için ihtiyacınız olan tüm destek araçlarını sağlar. Özel dinleme alıştırmalarını izleyebilir, kullanım kılavuzuna başvurabilir ve hareket halindeyken İşitme Sağlığı Uzmanınıza bağlanabilirsiniz.

İşitme Sağlığı Uzmanınız size yardımcı olmaktan memnun olacaktır.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1446″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

StreamLine TV

Mükemmel ses için programlandı

StreamLine TV sayesinde televizyonunuzdan gelen ses işitme cihazınıza doğrudan iletilir. Ses seviyesini myControl Uygulaması ile ayarlayabilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1455″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

StreamLine Mic

Tüm akıllı telefonlar için zahmetsiz bağlantı

Yeni StreamLine Mikrofonu – 2018 yılının başından itibaren piyasaya sunulacaktır – herhangi bir Bluetooth akıllı telefon ile telefon görüşmelerinin ve müziğin tam hands-free ses akışını sağlar. Aynı zamanda kablosuz bir mikrofon olarak da çalışır.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1456″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

miniPocket

Güvenli kontrol

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1445″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Motion 13 Nx Sıkça Sorulan Sorular

Motion 13 hangi işitme kayıpları için uygundur?

  • Motion 13 cihazlarımız tüm işitme kayıpları için uygundur.

Motion13 işitme cihazları rakiplerinden farklı olarak nasıl daha doğal ses dengesi sağlar?

  • Birçok işitme cihazı kullanıcısı, kendi sesini yüksek ve yapay bir şekilde duyar. Devrim niteliğindeki OVP özelliği ile Signia size doğal bir ses dengesi sağlar.

Telefon görüşmelerimi ve müzik sesini Motion 13 işitme cihazlarıma aktarabilir miyim?

Evet. Motion 13 ile Apple cihazlarınızdan doğrudan aktarım, Bluetooh özelliği olan diğer akıllı cihazlarınızdan ise gelen sesi StreamLine Mic aksesuarımız ile doğrudan aktarabilirsiniz.

Televizyondan gelen sesi Motion 13 işitme cihazıma aktarabilir miyim?

  • Evet. StreamLine TV aksesuarımız ile televizyonunuzdan gelen sesi doğrudan Motion 13 işitme cihazlarınıza aktarabilirsiniz.

Motion 13 cihazlarda Tele-Coil kullanabilir miyim?

  • Evet. İsteğiniz üzerine bu mümkündür. Ayrıca, Tele-Coil’i herhangi bir renk sınırlaması olmadan, istediğiniz renkte sipariş verebilirsiniz.

Motion 13 ne gibi avantajlar sunuyor?

  • Cihaz üzerinde yerleşik kontrol için bir rocker anahtarı var. Ayrıca, akıllı telefonunuza kolayca yüklenebilen myControl Uygulaması ile uzaktan kontrol edilebilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]