Insio Nx

Insio-IIC-Nx siemens signia

[vc_row equal_height=”yes” content_placement=”middle” fullwidth=”yes” bg_type=”image” bg_override=”full” css=”.vc_custom_1535160654131{margin-top: -70px !important;}”][vc_column][vc_single_image image=”1462″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1535160756704{margin-top: -70px !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”Insio Nx.” use_theme_fonts=”yes”][vc_custom_heading text=”Doğal ses kaliteli en küçük işitme cihazı” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]

Hayat birlikte güzeldir. Signia’nın en son Insio ™ işitme cihazları kulak anatominize ve işitme kaybınıza göre uyarlanmıştır, böylece görünümünüzden ödün vermeden sevdiklerinizle vakit geçirmenin keyfini çıkartabilirsiniz.

İnanılmaz derecede görünmez tasarımı ve olağanüstü ses kalitesi sayesinde yeni Insio, yaşamdaki önemli şeylerin tadını çıkarmak için size özgüven verir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Kisisellestirilmis isitme çözümünüz” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Kulak anatomisi için özel olarak hazırlanmış olan Signia’nın Insio kulak içi cihazı, yüksek seviyede görünmezlik ve rahatlık sağlamak için mükemmel ve neredeyse fark edilmeyecek şekilde kulağınıza oturur.[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”Küçük boyutlu incelik” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Boyutu küçük olmasına rağmen, Insio en doğal işitme deneyimi için son teknoloji ile donatılmıştır ve uzaktan kontrol edilebilir.[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”Tüm seviyelerdeki isitme kayıpları için” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Insio hafif,orta ve şiddetli işitme kaybı ile bas etmenizi sağlar ve size hayatın doğal sesini geri verir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1337″ img_size=”full” add_caption=”yes”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1442″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_custom_heading text=”Telefon görüşmeleri ve müzik için mükemmel konumlandırma” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]

Kulak arkası işitme cihazlarının aksine, Insio kulak içi işitme cihazları sesi direkt kanal içine verir. Böylelikle telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilir ve doğal yollarla müzik dinleyebilirsiniz. Insio’yu kullanmak o kadar doğal ki işitme cihazınızı taktığınızı bile unutacaksınız.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”1443″ img_size=”full”][vc_column_text]

Doğal akış ile net bir ses.

Çevredeki gürültü konuşma sırasında ekstra çaba sarf etmenize neden olur.

Pure 10 bu zorluğu asmak için ustalıkla donatılmıştır. Otomatik olarak istenmeyen sesleri ve arka plan gürültüsünü filtreleyerek sesin geldiği kişiye odaklanır. Herhangi bir güçlük ya da endişe duymaksızın, hayatın seslerini duymaya devam edebilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1535162587450{margin-top: -70px !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”Bağlantı konforunun keyfini çıkartın”][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-gamepad” title=”Uzaktan kontrol”]touchControl™ uygulaması Pure 10 isitme cihazınızın ayarlarını uzaktan degistirmenize ve tercihlerinize göre
kişiselleştirmenize olanak sağlar

Eğer akıllı telefonunuz yoksa miniPocket™ ile uzaktan ayar yapabilirsiniz.[/servicesbox][/vc_column][/vc_row][vc_row equal_height=”yes” content_placement=”middle” css=”.vc_custom_1535162569685{margin-top: -70px !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”Doğal sesin keyfini çıkartın”][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-volume-up” title=”Gürültüde konuşma”]Ses Kalitesi ile yeni Pure 10 cihazlarımız her yerde gelişmiş gürültü bastırma teknolojileri sayesinde konuşmaları net bir şekilde duymanızı sağlar. Restoran veya konferans gibi çok gürültülü ortamlarda bile karşınızdakini anlamanızı kolaylaştırır.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-assistive-listening-systems” title=”Net ses”]Pure 10’nun Ses netliği tüm ortamlarda en doğal ve gerçekçi sesi sunar.[/servicesbox][vc_column_text]

Not: Özellikler isitme cihazının kisisel ayarlarına baglı olarak degisiklik gösterebilir. Isitme Saglıgı Uzmanınız hangi çözümün sizin için daha uygun oldugu konusunda size yardımcı olacaktır.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”İşitme cihazları için aksesuarlar”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

touchControl Uygulaması

Akıllı telefonunuzu işitme cihazlarınız için gizli bir uzaktan kumandaya çevirin: TouchControl App ™ile yüksek seviyede kullanım rahatlığının keyfini çıkartın.

İşitme programlarını değiştirebilir  ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ses seviyesini, bas ve tizleri ayarlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir akıllı telefon.

TouchControl Uygulamasını App Store ve Google Play’den temin edebilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1444″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

miniPocket

Güvenli kontrol

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1445″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

myHearing Uygulaması

Yeni işitme cihazınıza mümkün olduğunca çabuk alışın.

Kişisel destek, her yerde: myHearing Uygulaması rahat bir yolculuk ve zahmetsiz bir işitme için ihtiyacınız olan tüm destek araçlarını sağlar. Özel dinleme alıştırmalarını izleyebilir, kullanım kılavuzuna başvurabilir ve hareket halindeyken İşitme Sağlığı Uzmanınıza bağlanabilirsiniz.

İşitme Sağlığı Uzmanınız size yardımcı olmaktan memnun olacaktır.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1446″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Insio Nx Sıkça Sorulan Sorular

 • Insio işitme cihazımı uzaktan kontrol edebilir miyim?

  Evet. Akıllı telefonunuza kolayca yüklenebilen touchControl Uygulaması ile Insio işitme cihazlarınızı doğrudan ve rahatlıkla uzaktan kontrol edebilirsiniz.

 • Akıllı telefonum yok. Cihazımı uzaktan kontrol edebilmem için bu uygulamadan başka seçenekler var mı?

  Evet. miniPocket aksesuarımız ile de uzaktan kontrol özelliğinden yararlanabilirsiniz.

 • Telefon görüşmelerini, müzik ve televizyon sesini doğrudan işitme cihazıma aktarabilir miyim?

  Size sunduğumuz Twin Phone işlevselliği, isteğe bağlı basma düğmesi, touchControl App veya miniPocket aksesuarı ile eğer telefonunuz işitme cihazlarınızdan herhangi birisinin yakınında olacaksa, her iki işitme cihazınıza da telefon görüşmelerinizi aktarabilirsiniz. Müzik ve TV akışı desteklenmez.

 • Sadece bir kulağımda işitme kaybı var. Bu durumda da Insio işitme cihazı kullanabilir miyim?

  Evet. Yeni Insio’yu yeni CROS aksesuarımızla birlikte kullanabilirsiniz. Birbirleriyle uyumludurlar ve en yüksek takdir yetkisiyle birlikte en iyi işitme kalitesini sağlarlar.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]