CROS Nx

signia-Pure-312-Nx-cros-isitme-cihazlari

[vc_row equal_height=”yes” content_placement=”middle” fullwidth=”yes” bg_type=”image” bg_override=”full” css=”.vc_custom_1535160654131{margin-top: -70px !important;}”][vc_column][vc_single_image image=”1468″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1535160756704{margin-top: -70px !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”CROS Nx ürünleri” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]

Tek taraflı işitme kayıpları için doğal çözümler

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”CROS Pure 312 Nx” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]

CROS cihaz kullanıcıları için doğrudan aktarım desteği ile doğal ses deneyimi

Signia’nın yeni CROS Pure 312 işitme cihazı tek taraflı işitme kayıpları için ideal bir çözümdür. Küçük tasarımına rağmen yüksek ses kalitesi ile Bluetooth bağlantısı sunar.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]CROS Pure 312’nin gelişmiş ses algılama ve işleme özelliği sayesinde, çok gürültülü ortamlarda bile konuşulanları net bir şekilde anlamanızı sağlar.

Neredeyse görünmez olan CROS Pure 312, doğrudan aktarım özelliği ile müzik dinleyebileceğiniz ve telefon görüşmelerini gerçekleştirebileceğiniz ilk CROS işitme cihazıdır. Ayrıca, Signia’nın myControl uygulaması ile uzaktan kontrole de uyumludur.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1469″ img_size=”full” add_caption=”yes”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”CROS Silk Nx” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]

Tek bir kulakta işitme kaybı olan kişiler için en gizli doğal işitme deneyimi

Tek bir kulakta işitme kaybı olan insanlar için dünyanın en gizli hazır işitme çözümünü tecrübe edin. Yeni CROS Silk, bir taraftan sesi alır ve diğer taraftaki işitme cihazına iletir.

CROS Silk’in inanılmaz derecede küçük tasarımı ve olağanüstü ses kalitesi sayesinde, kulak üstü kulaklıklarla müzik dinlerken bile doğal bir işitme deneyiminin tadını çıkarırsınız.

Yenilikçi, yumuşak silikon Klik Sleeve’ler sayesinde CROS Silk, kulağınızın içinde maksimum konfor ile gizlenir ve böylece doğal işitme deneyiminizi hemen başlatabilirsiniz.

Ve Signia’nın kullanışlı touchControl Uygulaması ile akıllı telefonunuzdan sadece birkaç dokunuşla sesi ve sol/sağ arasındaki ses dengesini hassas bir şekilde ayarlayabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1470″ img_size=”full” add_caption=”yes”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

CROS Pure 312 Nx Sıkça Sorulan Sorular

  • Yeni CROS Pure 312 Nx hangi işitme cihazlarıyla uyumludur?

Yeni CROS Pure 312 Nx, aşağıdaki işitme cihazlarıyla uyumludur:

– Pure 312 Nx
– Pure 13 Nx
– Pure Charge&Go Nx
– Motion 13 Nx
– Motion 13P Nx

  • CROS Pure 312 Nx cihazım olduğunda doğrudan telefon konuşmalarını ve / veya müziği aktarımı yapabilir miyim?

Evet. CROS Pure 312 Nx, aşağıdakileri destekleyen Signia Nx işitme cihazları ile uyumludur (yukarıdaki SSS’de bahsedilen):
– “iPhone için (MFi) işitme cihazları” standartlı iOS (Apple) cihazlarından doğrudan aktarım ve
– Diğer mobil cihazlardan ses akışı (Android akıllı telefonlar, eski Apple cihazları, PC’ler, dizüstü bilgisayarlar ve diğer Bluetooth mobil cihazları) StreamLine Mic aksesuarımız ile mümkündür.

Click here for the list of made-for-iPhone compatible Apple devices

  • Televizyondan gelen sesleri doğrudan CROS Pure 312 Nx işitme cihazıma aktarabilir miyim?

Evet. CROS Pure 312 Nx, StreamLine TV aksesuarımız ile TV’nizden ses akışını destekleyen Signia Nx işitme cihazları (yukarıdaki SSS’de bahsedilen) ile uyumludur.

  • CROS Pure 312 Nx rakiplerinden farklı olarak nasıl daha doğal ses dengesi sunar?

Birçok işitme cihazı kullanıcısı, kendi sesini yüksek ve yapay bir şekilde duyar. Devrim niteliğindeki OVP özelliği ile Signia size doğal bir ses dengesi sağlar.

  • CROS Pure 312 Nx başka ne gibi avantajlar sunar?

Cihaz üzerinde yerleşik kontrol için bir rocker anahtarı var. Ayrıca, akıllı telefonunuza kolayca yüklenebilen myControl Uygulaması ile uzaktan kontrol edilebilirsiniz.

CROS Silk Nx Sıkça Sorulan Sorular

  • Yeni CROS Silk Nx hangi işitme cihazları ile uyumludur?

Yeni CROS Silk Nx, aşağıdaki işitme cihazlarıyla uyumludur:
– Silk Nx
– Insio Nx

  • Tek taraflı işitme kaybım için çok küçük bir cihaz istiyorum. CROS Silk benim için doğru cihaz mı?

Kesinlikle evet. Yeni CROS Silk işitme cihazımız sınıfındaki en küçük çözümdür.

  • Cros Silk işitme cihazımda ayar yapabilir miyim?

Evet. CROS Silk cihazınızın akıllı telefonunuza indireceğiniz touchControl uygulaması ile rahatlıkla uzaktan kontrol edebilirsiniz.

  • Akıllı telefonum yok. Cihazımı uzaktan kontrol edebilmem için bu uygulamadan başka seçenekler var mı?

Evet. miniPocket aksesuarımız ile de uzaktan kontrol özelliğinden yararlanabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]