• KANAL SAYISI : 48 BANT SAYISI : 80 Daha iyi işitme, tamamen gizli ve basitDoğal akış ile net bir ses Çevredeki gürültü konuşma sırasında ekstra çaba sarf etmenize neden olur. Pure 10 bu zorluğu aşmak için ustalıkla donatılmıştır. Otomatik olarak istenmeyen sesleri ve arka plan gürültüsünü filtreleyerek sesin geldiği kişiye odaklanır. Herhangi bir güçlük ya da endişe duymaksızın, hayatın seslerini duymaya devam edebilirsiniz.Ultra küçük Pure 10 Nx, son derece küçükKüçük tasarımı ve daha doğal ses dengesini ustalıkla birleştirir. Şık görünümünü net bir ses ve konuşulanları net anlama özelliği ile tamamlanmıştır. Kulak arkasında neredeyse görünmeyen, kablosuz bağlantı özelliği bulunmayan Pure 10 Nx, kullanımı kolay ve görünmeyecek kadar küçük işitme cihazı isteyen kullanıcılar için ideal bir çözümdür. Pure 10 Nx, TouchControl, TeleCare uygulamaları ve miniPocket aksesuarı ile uyumludur.Mutlak görünmezlikSignia’nın küçük Pure 10 cihazı kulağınızın arkasına neredeyse görünmeyecek bir şekilde oturur. Maksimum kontrol ve konfor için akıllı telefonlarınız ile uzaktan kontrol edilebilirsiniz. Sorunsuz işitme için saf basitlik Manuel ayarlamalar için düğmeye ihtiyacınız yok. Yeni Pure 10, size mükemmel ses kalitesi için ekstra basitlik sunar. Tüm seviyelerdeki işitme kayıpları için Pure 10 hafif,orta ve şiddetli işitme kaybı ile baş etmenizi sağlayarak size hayatın doğal sesini geri verir
 • Siemens Signia Pure Charge&Go 7 NX

  Doğal ses dengesi ve doğrudan aktarım ile şarj edilebilen tek işitme cihazı

  Dışarıda arkadaşlarınız ile yaptığınız aktivitelerin, uzun süren iş toplantılarının, sevdiğiniz müziği dinlemenin keyfini çıkartın. Gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz aktivite sayısına ve ne kadar çalıştığınıza bakmaksızın, Signia’nın şarjı uzun süre dayanabilen yeni Pure Charge&Go cihazı size eşlik etmeye devam eder.Adından da anlaşılacağı gibi Pure Charge&Go her anınızda yanınızdadır. Şarj et ve çık!

  Kablosuz şarj etme

  Signia Pure Charfge&Go ile birlikte endüktif şarj cihazı geliyor: İşitme cihazlarını şark aletine yerleştirdiğinizde otomatik olarak şarj olmaya başlar ve çıkardığınızda cihazlarınız otomatik olarak açılır.

  Küçük, gizli, sofistike

  Kulak arkasında neredeyse fark edilmeyen Pure Charge&Go işitme cihazı, en yüksek teknolojiye sahip şahane bir tasarımdır.Şık tasarımı ile en doğal ses, en yüksek işitme performansı ve üstün bağlantı konforu sunar.

  Tüm seviyelerdeki işitme kayıpları için

  Pure Charge&Go hafif,orta ve şiddetli işitme kaybı ile baş etmenizi sağlar ve size hayatın doğal sesini geri verir.

  Dayanıklı yüksek performans

  Yeniden şarj edilebilir yüksek kapasiteli lityum iyon güç bataryası sayesinde Signia Pure Charge&Go uzun ömürlü üstün işitme deneyimi sunar.
 • KANAL SAYISI : 16 BANT SAYISI : 32 Signia Silk 2 PX işitme cihazı en küçük ve görünmezlik için yeni bir adım. Ses'in doğal akışına izin verin , dünyanın en küçük işitme cihazları ndan biri olan Yeni Signia Silk™ , bütünüyle uyum içinde kulağınızda görünmez bir şekilde oturur. Özel üretilen kabine ihtiyaç olmayan, süper yumuşak ve konforlu olan cihaz hızlıca uygulanır. Şaşırtıcı boyutuna rağmen, dinleme eforunu azalttığı klinik olarak kanıtlanan Signia Silk mükemmel işitme deneyimi sunar.Signia Silk işitme cihazları Kullanıma hazır uyum Silk için beklemeye gerek yok basitçe ilerleyin, işitme cihazları kullanmayı deneyin, işitme cihazı ayarlanmış olmalı, bizi arayın hemen sahip olun Signia Silk ’in sipariş üzerine yapılmasını beklemenize gerek yoktur, normal işitme cihazlarının aksine kulak kanalına oturur. Silikon yapısı sayesinde işitme sağlığı zzmanınız kişisel tercihinize göre ayarlayıp uygulayabilir. Böylece zahmetsiz işitme ile duyduğunuz sesin keyfini çıkarabilirsiniz.Yeni Signia Silk işitme cihazları muhteşem ses kalitesi Ses kalitesi sunabilen gelişmiş özelliklere sahiptir. Yenilikçi işitsel yönselliği, kulağın doğal odağını, ön taraftaki spesifik sesleri arttırırken, arka taraftaki rahatsız edici gürültüden ayırır. Kablosuz bağlantısı sayesinde, sesin kulağınıza akışını sağlayabilir ve uzaktan kumandalar gibi çok çeşitli aksesuarların uyumu ile keyif alabilirsiniz.Bütünüyle kullanım konforu. Signia silk 2PX Süper küçük ve yumuşak, silikon Dom’lar esnek silikondan yapılmış olup her kulak yapısına konforlu bir biçimde uygundur. Hissetmezsiniz ve kimse tarafından görünmezdir.Hayatın gerçek sesinin keyfini çıkartın.İster açık bir ofiste, kalabalık bir mağazada isterse yoğun bir restoranda olun, ortam gürültüsünün çok fazla olduğu her yerde, konuşabilmek ve karşınızdakinin sesini duyabilmek için konsantre olmak ve çaba göstermek zorunda kalırsınız. Bu gibi durumlarda sesleri duymak için çaba harcamak oldukça yorucu olacaktır işitme engeli bulunmayanlar için bile aynı durum söz konusudur.Signia Silk zorluklarla mücadele edebilir. Gelişmiş speechMaster fonksiyonu ne dinliyorsanız onu takip etmekeye devam eder. İstenmeyen sesleri ve arka plan gürültüsünü azaltır ve aynı zamanda konuştuğunuz kişiye otomatik olarak odaklanır. Duymak istediğinizi net bir şekilde duyabilirsiniz. Bunun sonucu olarak, signia Silk 2PX ile duymak için normal işitmeye kıyasla daha az yorulursunuz.
 • TEK TARAFLI İŞİTME KAYIPLARI İÇİN DOĞAL ÇÖZÜMLER.

  CROS PURE 312 NX

  CROS CİHAZ KULLANICILARI İÇİN DOĞRUDAN AKTARIM DESTEĞİ İLE DOĞAL SES DENEYİMİ.

  Signia’nın yeni CROS Pure 312 işitme cihazı tek taraflı işitme kayıpları için ideal bir çözümdür. Küçük tasarımına rağmen yüksek ses kalitesi ile Bluetooth bağlantısı sunar.CROS Pure 312’nin gelişmiş ses algılama ve işleme özelliği sayesinde, çok gürültülü ortamlarda bile konuşulanları net bir şekilde anlamanızı sağlar.Neredeyse görünmez olan CROS Pure 312, doğrudan aktarım özelliği ile müzik dinleyebileceğiniz ve telefon görüşmelerini gerçekleştirebileceğiniz ilk CROS işitme cihazıdır. Ayrıca, Signia’nın myControl uygulaması ile uzaktan kontrole de uyumludur.
 • EN DOĞAL SES SAĞLAYAN, KOLAY KULLANIMLI EN KÜÇÜK İŞİTME CİHAZI

  Küçük boyutu sayesinde kulağınızda cihaz olduğu fark edilmeden günlük hayatınıza rahatça devam edebilirsiniz.Dünyanın en küçük işitme cihazlarından biri olan Silk işitme cihazı, kulağınıza rahatça oturmasını sağlayan yumuşak silikon kalıpları sayesinde kullanmaya hazırdır. İyi işitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

  EKSTRA GÖRÜNMEZLİK

  Yeni Signia Silk % 20 daha küçültülerek cihazı kulağınızda neredeyse görünmez kılar.

  TAK VE ÇIK

  Normal işitme cihazlarının aksine,farklı boyutlarda sunulan ve kulağa tam oturan silikon kalıplar sayesinde cihazınızı kullanmak için beklemenize gerek yok.
 • Yüksek düzeyde kullanım rahatlığı.Kulak arkası veya BTE modeli olan küçük Motion 13 işitme cihazıMotion 13 işitme cihazı kulağınızın arkasında yumuşak ve rahat bir şekilde oturuyor. Ergonomik şekli kullanım için ekstra konfor sağlar.Her seviyedeki işitme kaybı içinHafif, orta şiddetli, ciddi veya derin işitme kaybı, Motion 13 tüm bu zorlukların üstesinden gelir ve hayatın doğal sesini yeniden duymanızı sağlar.Motion işitme cihazı Doğal işitme kolaylığı yeniden tanımlanıyor Kolay kullanım, konforlu görünmezlik. Günlük yaşamın zorluklarına karşı yeterince güçlü olan Motion IP67- standartlarına göre nem, toz ve kire karşı dayanıklıdır. İnce Tube veya boynuz sayesinde size maksimum işitme deneyimi sağlar.Şık, kullanımı kolay, zahmetsiz Motion™ kulağınızın arkasında saklı durur ve geniş bir işitme kaybı aralığına hitap eder. Kolay kontrolleri ve ayarlamaları sayesinde kullanıcılara gün boyu memnuniyet sunar. Motion işitme cihazı ile bulunduğunuz ortam ve koşullarda anın tadını rahatlıkla çıkarabilirsiniz.
 • DOĞAL SES VE EN UZUN AKTARIM SÜRESİ İÇİN GÜÇLÜ ORTAKLAR.

  PERFORMANS VE İŞİTME İÇİN DOĞAL SEÇİMİNİZ.

  Signia’nın Pure™ 13 işitme cihazı ile bir toplantıdayken, önemli bir iş görüşmesi yaparken, bir sunum hazırlarken veya iş arkadaşlarıyla toplantı yaparken en doğal ses deneyiminin yanında akıllı telefon ve televizyondan ses aktarımı yaparken üstün bağlantı ve en uzun kullanım süresinin tadını çıkarın.

  MAKSİMUM ENERJİ VERİMLİLİĞİ

  Signia’nın güvenilir Pure 13Pure 13 modeli sınıfında en uzun ses aktarımını sağlar; böylece hayatınızdaki önemli şeyleri kaçırmazsınız.

  TAM DONANIMLI

  Gelişmiş teknoloji ile donatılmış olan Signia’nın Pure 13 işitme cihazı en doğal ses ve en yüksek işitme performansı ile üstün bağlantı sunar
 • DOĞRUDAN AKTARIM İLE BİRLİKTE EN KÜÇÜK VE TAM ÖZELLİKLİ İŞİTME CİHAZI.

  DOĞAL İŞİTME ORTAMINDAKİ ZARİF ARKADAŞLARINIZ.

  En yeni sergiyi arkadaşlarınızla gezmek, keyifli bir klasik konser veya zarif bir bale performansını seyretmeniz için Signia’nın Pure ™ 312 işitme cihazı hayatın güzel anlarını paylaşmanızı sağlar. Pure 312 ile akıllı telefonunuzdan ve televizyondan ses aktarımı sağlamak için üstün bağlanabilirlik ile en doğal ses deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

  MAKSİMUM KULLANIM KONFORU

  Küçük bir pakette gerçek sofistikelik: Küçük ve zarif kabinleri ile Signia’nın Pure 312 modeli kulak arkasında göze batmadan oturur. Akıllı telefonunuz vasıtasıyla maksimum kolaylık ve kullanım konforu için uzaktan kumanda edilebilir.
 • DAHA İYİ İŞİTME, TAMAMEN GİZLİ VE BASİT.

  Sevdiklerinizle vakit geçirmek onlarla iletişim kurabilmektir. İster çocuğunuza kitap okuyun ister aileniz veya arkadaşlarınızla oturun, Signia’dan Pure™ 10 size gün boyunca zahmetsiz işitme deneyimi sağlar. Küçük, zarif ve süper görünmez özelliği ile yeni Pure 10 dinleme kolaylığını yeniden tanımlıyor.

  MUTLAK GÖRÜNMEZLİK

  Signia’nın küçük Pure 10 cihazı kulağınızın arkasına neredeyse görünmeyecek bir şekilde oturur. Maksimum kontrol ve konfor için akıllı telefonlarınız ile uzaktan kontrol edilebilirsiniz.

  SORUNSUZ İŞİTME İÇİN SAF BASİTLİK

  Manuel ayarlamalar için düğmeye ihtiyacınız yok. Yeni Pure 10, size mükemmel ses kalitesi için ekstra basitlik sunar.
 • DOĞAL SES DENGESİ VE DOĞRUDAN AKTARIM İLE ŞARJ EDİLEBİLEN TEK İŞİTME CİHAZI

  Dışarıda arkadaşlarınız ile yaptığınız aktivitelerin, uzun süren iş toplantılarının, sevdiğiniz müziği dinlemenin keyfini çıkartın. Gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz aktivite sayısına ve ne kadar çalıştığınıza bakmaksızın, Signia’nın şarjı uzun süre dayanabilen yeni Pure Charge&GoPure Charge&Go cihazı size eşlik etmeye devam eder.Adından da anlaşılacağı gibi Pure Charge&Go her anınızda yanınızdadır. Şarj et ve çık!

  KABLOSUZ ŞARJ ETME

  Signia  Pure Charfge&Go ile birlikte endüktif şarj cihazı geliyor: İşitme cihazlarını şark aletine yerleştirdiğinizde otomatik olarak şarj olmaya başlar ve çıkardığınızda cihazlarınız otomatik olarak açılır.

  KÜÇÜK, GİZLİ, SOFİSTİKE

  Kulak arkasında neredeyse fark edilmeyen Pure Charge&Go işitme cihazı, en yüksek teknolojiye sahip şahane bir tasarımdır.Şık tasarımı ile en doğal ses, en yüksek işitme performansı ve üstün bağlantı konforu sunar.
 • İndirim!
  Motion işitme cihazı Doğal işitme kolaylığı yeniden tanımlanıyor. Kolay kullanım, konforlu görünmezlik. Günlük yaşamın zorluklarına karşı yeterince güçlü olan Motion IP67- standartlarına göre nem, toz ve kire karşı dayanıklıdır. İnce Tube veya boynuz sayesinde size maksimum işitme deneyimi sağlar.Şık, kullanımı kolay, zahmetsiz. Motion™ kulağınızın arkasında saklı durur ve geniş bir işitme kaybı aralığına hitap eder. Kolay kontrolleri ve ayarlamaları sayesinde kullanıcılara gün boyu memnuniyet sunar. Signia Motion ile bulunduğunuz ortam ve koşullarda anın tadını rahatlıkla çıkarabilirsiniz.
 • Motion işitme cihazı Doğal işitme kolaylığı yeniden tanımlanıyor. Kolay kullanım, konforlu görünmezlik. Günlük yaşamın zorluklarına karşı yeterince güçlü olan Motion IP67- standartlarına göre nem, toz ve kire karşı dayanıklıdır. İnce Tube veya boynuz sayesinde size maksimum işitme deneyimi sağlar.Şık, kullanımı kolay, zahmetsiz. Motion™ kulağınızın arkasında saklı durur ve geniş bir işitme kaybı aralığına hitap eder. Kolay kontrolleri ve ayarlamaları sayesinde kullanıcılara gün boyu memnuniyet sunar. Motion ile bulunduğunuz ortam ve koşullarda anın tadını rahatlıkla çıkarabilirsiniz.
158 queries in 1,162 seconds.