Siemens Signia Cellion 7PX

Hayatın gerçek sesinin keyfini çıkartın.

İster açık bir ofiste, kalabalık bir mağazada isterse yoğunbir restorantta olun, ortam gürültüsünün çok fazla olduğu her yerde, konuşmayı takip edebilmek için konsantre olmak ve çaba sarfetmek zorunda kalırsınız. Bu gibi durumlarda sesleri duymak için çaba harcamak oldukça yorucu olabilir  İşitme engeli bulunmayanlar için bile aynı durum söz konusu olabilir.

Signia’nın Cellion işitme cihazı modeli zorluklarla mücadele edebilir. Gelişmiş SPEECH fonksiyonu ne dinliyorsanız onu takip etmeye devam eder. İstenmeyen sesleri ve arka plan gürültüsünü azaltır ve aynı zamanda konuştuğunuz kişiye otomatik olarak odaklanır. Duymak istediğinizi net bir şekilde duyabilirsiniz. Bunun sonucu olarak, Cellion ile normal işitmeye kıyasla daha az yorulursunuz. Tüm gün. Her ortamda.

Açıklama

Yeni Cellion işitme cihazı Şarj edilebilme inovasyonları.
Akıllı Tek Kabin dizaynının işitme cihazı teknolojisi ile birleştiği jenerasyona hoşgeldiniz. Signia Cellion™ işitme cihazları , yüksek kapasiteli lityum-iyon güç bataryasına sahiptir, böylece beklenmedik zamanlarda tükenme durumunun yaşanması konusunda endişe etmenize gerek yoktur. Buna ek olarak, endüktif şarj edilebilme özelliği tam uygunluk sağlar

Pil kullanımını unutun.
Mükemmel dizayn yanlızca estetik için değildir  zeki form ve fonksiyonların bir araya gelmesi ile oluşur. Cellion’un eşsiz TekKabin dizaynı ile mühendisliği birleştirdiğimiz dünyanın ilk: şarj kontakları olmayan lityum-iyon işitme cihazı.
Cellion’un şarj edilebilir lityum-iyon bataryası, kablosuz endüktif şarj teknolojisini pil değişimine gerek olmadan kullanır. Cellion işitme cihazlarını şarj aletine koymanız yeterlidir, geri kalanı akıllı elektronikler halledebilir.
Cihazları şarj aletinden çıkardığınızda kullanımınız için otomatik olarak açılacaktır. Kullanmaya devam edin – iki güne kadar şarj etmeye gerek kalmayan limitsiz kullanıma sahip tek işitme cihazlarıdır. İhtiyaç olduğu zaman, sadece 30 dakika şarj etmeniz 7 saat boyunca kullanabilmenizi sağlar!
Şarj etmek: Cellion dünyanın lityum-iyon teknolojisinin endüktif şarj edilebilme özelliği ile birleştirilmiş ilk işitme cihazıdır.

154 queries in 1,062 seconds.