İşitme cihazları çok yönlü kablosuz kulaklık olarak nasıl kullanılır?

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1552″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

İşitme cihazları çok yönlü kablosuz kulaklık olarak nasıl kullanılır?

Siemens Signia Nx’in devrim niteliğindeki doğal ses dengesi yakında telefon, PC veya dizüstü bilgisayar gibi Bluetooth özelliğine sahip cihazlara doğrudan bağlantı ile birlikte sunulacak. Bu yılın başında piyasaya sunulan yeni StreamLine Mic, Bluetooth bağlantısına sahip siemens Signia Nx cihazlarınızı en son teknoloji ürünü işitme cihazlarından daha fazlasına dönüştürüyor.

StreamLine Mic’in üç önemli avantajına bir göz atalım. İlk olarak, StreamLine Mic, en son teknoloji ürünü işitme cihazlarınızı eller serbest mobil kulaklığa dönüştürür. Skype ve WhatsApp gibi çevrimiçi çağrıların yanı sıra Bluetooth aracılığıyla da telefon görüşmelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. İşitme cihazlarınız bu aramaları her iki kulağa da aktarır, böylece konuşmaları olabildiğince net bir şekilde anlayabilirsiniz.

Telefonunuzu cebinizden çıkarmaya gerek kalmadan bu çağrıları kabul edebilirsiniz. StreamLine TV aksesuarı aracılığıyla TV’nizden işitme cihazına ses aktarımı yaparken bile, TV sesini el ile kapatmak zorunda kalmadan anında arama yapabilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]