Günümüzde zaman çabuk geçiyor ve hayat yerinde durmuyor. Belki bir partide arkadaşlarımızla sohbet ediyor, doğada spor

signia işitme cihazı
xperience signia

yapıyor veya sadece evde dinleniyor olsak da aktivitelerimizin %90’ı hareket içerir ve çevre etkenleri sürekli değişir. Biz hareket ettikçe akustik çevremizin değişime uğraması, işitme seviye ve kalitesinde değişikliklere sebep olabilir.

İşte bu yüzden sessiz bir ortamdan, gürültülü bir ortama geçtiğimizde işitmeniz iyiden kötüye hızlı bir geçiş yapabilir.

 

 

 

 

İhtiyaçlarınızı anlayan

Çevremizdeki keyifli veya ciddi, ilham verici veya önemsiz tüm sohbetlere katılabilmemiz için öncelikli olarak çevremizdekilerin konuşmalarını net bir şekilde anlıyor olmamız gerekir.

Geleneksel bulunduğunuz ortamın ses durumunu dinleyerek mantıklı tahminler yapar. Var olan tüm işitme cihazları kullanıcının önündeki seslere odaklanmak ile çevresindeki seslere odaklanmak arasında bir seçim yapar. Signia Xperience kullanıcının etrafındaki tüm seslere odaklanmasını sağlayabilen dünyadaki ilk ve tek platform.

Ayrıca, geleneksel ile yürürken veya koşarken bir sohbeti devam ettirmek zorlayıcı olabilir, çünkü geleneksel cihazlar sizin hareket halinde olmadığınızı varsayar. Dünyada bir ilke atan Xperience, hareketlerinizi algılayarak size ayak uydurur. Böylece, hareket halindeyken de istediğiniz sohbete dahil olabilirsiniz.

Artık sizin için önemli olarak her şeyi net duyabilirsiniz;

  • İşitmeyi güzel kılan tüm seslerin tadını çıkarabilir,
  • Her an her yerde dilediğiniz seslere odaklanabilir,
  • Her sohbete rahatça katılabilirsiniz.

Signia Xperience Pure 312 X

Signia Xperience Pure 312 X Günümüzde zaman çabuk geçiyor ve hayat yerinde durmuyor. Belki bir partide arkadaşlarımızla sohbet ediyor, doğada spor yapıyor veya sadece evde dinleniyor olsak da aktivitelerimizin %90’ı hareket içerir ve çevre etkenleri sürekli değişir. Biz hareket ettikçe akustik çevremizin değişime uğraması, işitme seviye ve kalitesinde değişikliklere sebep olabilir. İşte bu yüzden sessiz […]

Etiketler: işitme cihazı / istanbul işitme / siemens signia / Signia Xperience / Xperience / Xperience Pure 312 X